Üzletkötő, területi képviselő állás Egerben

Green Graven Kft.
Eger
2021. 01. 29.

Új partnerek felkutatása, piacépítés.

A piaci pozíció hatékony és eredményes növelése.

Cégünk által forgalmazott termékek értékesítése.

Tanácsadási tevékenység folytatása.

Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Partnerek túraterv szerinti látogatása.

Feladatok

  • Cégünk által forgalmazott termékek értékesítése.
  • Tanácsadási tevékenység folytatása.
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel.
  • Partnerek túraterv szerinti látogatása.
  • A meglévő partnerkapcsolatok ápolása.
  • Új vevők szerzése.
  • A piaci pozíció hatékony és eredményes növelése.
  • Rendelésfelvétel, árajánlat készítés.

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés és jó problémamegoldó képesség.
  • B Kategóriás jogosítvány.
  • Nyitott személyiség.
  • Magabiztos számítógépes felhasználói ismeret.

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem (fix alap + jutalék).

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Egyéb

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott