Felsővezetői személyi asszisztens állás Demjénben

Új Champignons Kft.
Demjén
Bruttó 300 000 Ft / hónap
2020. 09. 17.

A sikeres pályázó a szervezet értékes tagjaként aktív szerepet vállalhat a menedzsment támogatásában.

A cégcsoport demjéni irodájában hosszú távú munkalehetőséget kínálunk.

Elsősorban férfiak jelentkezését várjuk.

Jelentkezni csak fényképes önéletrajzzal lehetséges.

Feladatok

  • a menedzsment operatív munkájának támogatása
  • szervezeten belüli projektek koordinációja, projektmenedzsment feladatok ellátása, az egyes szakterületek munkájának összehangolása, a határidők folyamatos monitorozása, egyeztetése, ellenőrzése
  • a vezető közvetlen munkáját segítő írásbeli dokumentumok elkészítése
  • az üzleti jellegű és belső szakmai folyamatokhoz (pl. pénzügy, informatika) kapcsolódó háttéranyagok, dokumentáció összeállításában közreműködés
  • a szakági vezetők munkájának elősegítése, koordinálása, szakmaközi kommunikáció
  • rendezvények, szakmai kiállítások szervezésében, azokon való részvételben, kapcsolódó operatív feladatok ellátásában való közreműködés, protokolláris feladatok ellátása

Elvárások

  • felsőfokú közgazdasági, pénzügyi vagy egyéb gazdasági jellegű vagy műszaki végzettség
  • MS Office - Word, Excel, Outlook, OneNote - erős felhasználói szintű használata
  • kimagasló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • kiváló szervezőkészség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • rendszerező készség és önállóság
  • rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • idegennyelv tudás (angol-német)

Amit kínálunk

  • Bérezés megegyezés szerint.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott