Kereskedelem, értékesítés

Áruházi értékesítő munkakörbe munkatársat keresünk Egerben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger
2019. 07. 26. 11:14

Az ÉPÍTŐK ÁRUHÁZA és Fürdőszoba Szalon
fiatal, dinamikus értékesítői csapatának további bővítéséhez

Áruházi értékesítő munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • vásárlók (lakossági és kivitelezők stb.) magas szintű kiszolgálása
  • szaktanácsadás
  • az alap és kapcsolódó termékek értékesítése
  • adminisztrációs teendők elvégzése

Elvárások:

  • értékesítési területen szerezett tapasztalat
  • alapvető számítógépes ismeretek
  • vevőorientált, készséges, rugalmas hozzáállás
  • jó kommunikációs készség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • megjelenésére és környezetére igényes

Előny:

  • korábbi szakmai tapasztalat értékesítés területén
  • kereskedelmi (eladó) végzettség

A munkavégzés helye: „ÉPÍTŐK ÁRUHÁZ és Fürdőszoba Szalon”, Eger, Mester u.5.

Jelentkezés: "Jelentkezem" gombra kattintva, fényképes önéletrajzzal, a pozíció megjelölésével.

Jelentkezési határidő: 2019.augusztus 15.

Amennyiben szereted a kihívásokat és hosszú távra tervezel: Jelentkezz!

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése