Logisztikai ügyintéző állás Kerecsenden a Sanamöbel Bútorgyártó Kft.-nél

Sanamöbel Kft.
Kerecsend
2019. 04. 08.

Logisztikai ügyintéző

Sanamöbel Bútorgyártó Kft.

Várjuk mindazok jelentkezését korra és nemre való tekintet nélkül, akik hosszú távra gondolkodnak, elhivatottak munkájukban.

Feladatok:

  • A gyártott termékek alapszintű ismeretének elsajátítása
  • Kiszállítások szervezése és koordinálása, útvonalterv készítése
  • Kiszállításhoz kapcsolódó belső és külső dokumentáció adminisztrálása és feldolgozása
  • Heti kamion tervek előkészítése, kimutatás készítése, nyomon követése a vállaltirányítási rendszerben
  • Kiszállítási terület állapotának folyamatos ellenőrzése, rakodás előkészítése, rakodás figyelemmel kísérése
  • Szállítással kapcsolatos okmányok elkészítése
  • EKÁER regisztráció
  • Szoros együttműködés a termelésben és a raktárban dolgozó kollégákkal

Amit keresünk:

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Stabil informatikai ismeret
  • Alapfokú angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Hatékony, pontos munkavégzés
  • Önállóság

Bérezés:

  • Megegyezés szerint tapasztalat és munkavégzési teljesítés arányában. (Jelentkezéskor bérigényt kérjük feltüntetni.)

Amit kínálunk:

  • érdekes, változatos feladatok
  • versenyképes fizetés és juttatás
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • bejárás támogatása
  • Cafeteria

Munkaidő: Teljes munkaidőben

Munkavégzés helye: Kerecsend

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos