Leszázalékolt, csökkent munkaképességű munkatársat keresünk egri alapítványhoz

Magyar Segítő Kezek Alapítvány
Eger
Bruttó 74 500 Ft - 195 000 Ft / hónap
2019. 01. 15.

Munkájára és önmagára igényes, megváltozott munkaképességű, leszázalékolt, rokkantnyugdíjas munkatársat keres alapítványunk Egerben, asszisztensi munkakörbe.

Feladatok közé tartozik a számítógépes adatrögzítés (word, excel, txt), online kapcsolattartás (email, messenger), időnkénti vásárlás (anyagbeszerzés), internetezés (facebook, twitter), munkahelyi takarítás, stb-stb.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, bővebb információért írj nekünk a "Jelentkezem" gombra kattintva és leveledben írj magadról vagy csatold mellékletként az önéletrajzodat!

Feladatok

  • Adminisztráció
  • Online kapcsolattartás
  • Asszisztencia

Elvárások

  • Számítógépes ismeret
  • Internetes jártasság

Előnyök

  • Angol nyelvtudás
  • Jogosítvány
  • Szakirányú végzettség
  • Kreativitás
  • Szorgalom
  • Segítőkészség
  • Empátia

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános