Karbantartó munkakörben álláslehetőség Egerben

Te is a munkatársunk lehetsz!

Egerben működő, folyamatosan növekvő KTL festő üzemünkbe KARBANTARTÓ kollégánkat keressük.

Ami Rád vár:

  • fiatalos, családias hangulatú csapat megbecsült tagjává válsz,
  • változatos tevékenységet végezhetsz minden nap,
  • bejelentett, biztos, hosszútávú munkalehetőség

Te vagy a mi emberünk, mert

  • szakképzett gépész vagy,
  • legalább két éves karbantartói tapasztalattal rendelkezel,
  • el tudod hárítani a gépek, berendezések zavarait,
  • mestere vagy a tervszerű karbantartások elvégzésének,
  • a megelőzések érdekében felmérsz, javítasz, optimalizálsz,
  • értesz az általános épületgépészethez,
  • rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal,
  • az MS OFFICE-t felhasználói szinten ismered,

Előny, (de nem feltétel): alkalmanként hétvégi készenlétre is kapható vagy.

Akár már holnap kezdhetsz nálunk…

Fényképes önéletrajzodat küld el a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Köszönjük!