Egerben ügyfélszolgálati munkatársat keresünk fiatalos csapatunkba

Nem találtad meg idáig a számodra ideális munkahelyet?

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő fiatalos csapat részese lenni?

Még nem múltál el 25 éves és nincs meg a diplomád?

Akkor gyere és pályázz hozzánk! Siess, le ne maradj!

A Cash Flow Mágnes Kft. dinamikusan fejlődő szervezet, amely a mindennapi egyszerű pénzkezelést megvalósító és a pénzügyi intelligencia fejlesztését célzó programokat biztosítja ügyfeleinek. Továbbá segítünk nekik megtalálni, miként tudnak pénzügyileg gondoskodni önmagukról, ehhez remek megoldásaink vannak Ügyfeleink számára.

Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél szervezetünk építésében és fejlesztésében részt venni!

Dinamikusan fejlődő fiatalos és lendületes szervezetünkhöz keresünk 25 év alatti munkatársat ügyfélszolgálati munkatárs pozícióra.

Feladatok

  • Ügyfelekkel való telefonon, emailben történő kapcsolattartás (bejövő, kimenő irányban egyaránt),
  • Az ügyfelek igényeinek rögzítése ügyviteli rendszerben, adott esetben a feladat más munkatárshoz való továbbítása,
  • Az ügyfelek tájékoztatása a szervezet termékeiről, szolgáltatásairól, eljárásairól,
  • Ügyfelek számára történő termékajánlások közvetítése telefonon, emailben,
  • Ügyfél megrendelések koordinálása,
  • Telefonon/emailen ügyfélmegkeresések indítása kampány szerűen, a felmerült kérdések kezelése, felvilágosítás, tájékoztatás nyújtása,
  • Telesales és piackutatási kampányok megvalósítása az egyes ügyfél célcsoportok számára,
  • Ügyfél elégedettség mérés elvégzése,
  • Levelek, tájékoztató anyagok és egyéb dokumentumok küldése,
  • Sales és marketing csapattal való együttműködés,
  • Rendezvények szervezésének, dokumentálásának és lebonyolításának támogatása.

Elvárások

Az ideális jelentkező az alábbiakkal rendelkezik:

  • 18-25 év közötti fiatal, középfokú végzettséggel,
  • Valós számítástechnikai ismerettel (Word, Excel),
  • Problémamegoldó képességgel,
  • Kezdeményezőkészséggel, előrelátóan cselekvő típussal,
  • Gyors és minőségi munkavégzéssel, terhelhetőséggel, és precizitással
  • Jó szervezőkészséggel, rendszer szemlélettel,
  • Aki szeret csapatban és önállóan is dolgozni,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel bír szóban és írásban egyaránt, közvetlen és megbízható személyiség egyben.

Előnyök

  • OKJ-s nem felső fokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Amiért érdemes nálunk dolgozni, amit kínálunk:

  • Munkatársainkkal élvezet együtt dolgozni,
  • Teljes, 8 órás munkaviszonyt,
  • A munka elvégzéséhez az eszközöket biztosítjuk (laptop, telefon, iroda, stb.) egy teljesen új irodában,
  • Folyamatosan segítjük munkatársaink fejlődését saját mentor programunkkal,
  • Érdekes és sokszínű munkát,
  • Hosszú távú karrierlehetőséget,
  • Versenyképes fizetést.