Alkatrész kiszállító pozícióban álláslehetőség Egerben

Unix Autó Kft.
Eger
2018. 08. 14.

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Itt a lehetőség, hogy csatlakozz egy olyan vállalathoz, ahol megbecsülik és értékelik a munkádat, ahol ki tudod magadból hozni a legtöbbet és sikeres lehetsz.

ALKATRÉSZ KISZÁLLÍTÓ

(Eger)

Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal?

Szeretsz vezetni és van is benne 2-3 éves tapasztalatod?

Könnyen és gyorsan megtalálod a hangot másokkal?

Pályakezdő vagy és nincs munkatapasztalatod?

Ha ezekre a kérdésekre IGEN a válaszod: Téged keresünk!

A Te feladataid:

  • a megrendelt árut pontosan kiszállítsd a partnereinknek
  • alakíts ki és tarts fenn jó kapcsolatot megrendelőinkkel
  • kulturált közúti közlekedéseddel képviseld cégünket

Amit Neked kínálunk:

  • kiemelkedő jövedelmet
  • munkabéredet évente fejlesztjük (2017-ben 20%-os béremelést adtunk)
  • fix munkaidőt: H-P 07.00-16.00 vagy 08.00-17.00, esetenként szombat délelőtti munkavégzés
  • lehetőséget, amennyiben pályakezdő vagy
  • kiszámítható és elérhető prémiumot
  • cafeteriát
  • teljes munkaruha szettet biztosítunk (cipő, nadrág, póló, polár, kabát)
  • céges mobiltelefont, amit privát célra is használhatsz
  • betanítási tervvel és központi szakmai képzésekkel fejlesztünk
  • jó teljesítményed garancia az előre jutásodhoz
  • korszerű eszközöket a munkavégzéshez (4 évnél nem régebbi kiszállítóautó, vonalkódolvasók, fejlett informatikai rendszer)
  • céges csapatépítő programokat

CSATLAKOZZ HOZZÁNK!