Bolti eladó állás az egri COOP bolt csapatába

COOP Szolnok Zrt.
Eger
2018. 07. 17.

JELENTKEZZ MÁR MOST a COOP Szolnok Zrt. hamarosan megnyíló, új egri boltjának (Deák Ferenc út) tettre kész csapatához!

Várjuk szakképzett, kereskedelmi gyakorlattal rendelkező leendő munkatársaink jelentkezését BOLTI ELADÓ munkakörbe.

A fényképes önéletrajzokat, pályázatokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

A jelentkezést csak részletes szakmai önéletrajz csatolásával tudjuk elfogadni!

A pályázat leadásával egyidejűleg a jelentkező hozzájárul ahhoz, hogy a COOP Szolnok Zrt. a megadott személyes adatait munkaerő-gazdálkodási célokhoz kötötten a pályázati időszak ideje alatt kezelje.

Feladatok

  • Bolti eladó

Elvárások

  • Szakképzettség (szakirányú kereskedelmi)

Előnyök

  • Azonos területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú karrier lehetőség a nagy multú, teljes mértékben hazai tulajdonú, jelenleg már 10 megyében jelen lévő, 150 üzletet működtető COOP Szolnok Zrt. csapatában.