Szennyvízhálózat karbantartó kisegítőt munka Egerben a Heves Megyei Vízmű Zrt.-nél

HEVES MEGYEI VÍZMŰ Zrt. közel száz éve stabil munkalehetőséget biztosító, dinamikusan fejlődő nagyvállalat, amely ivóvíz–szolgáltatási, szennyvíz–elvezetési, és tisztítási feladatok ellátását végzi az Észak-magyarországi régióban. Társaságunk 1 fő munkatársat keres.

Feladatok

  • Az Üzemegység szennyvízcsatorna hálózatának, műtárgyainak, átemelőinek szakszerű   üzemeltetése.
  • A szennyvízhálózaton keletkezett dugulások gyors, szakszerű elhárítása.
  • A szennyvízcsatornák terv szerinti mosatása, javítása.
  • A szennyvízhálózatok átemelőinek rendszeres ellenőrzése, szükség szerinti tisztítása, karbantartása.

Elvárások

  • Megbízhatóság, precíz munkavégzés

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Folyamatos továbbképzés és tréning
  • Jó munkahelyi légkör
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott