Gyakorlattal rendelkező beugrós pizzaszakács állás Egerben a Bar Italia látványkonyhájában

Csibeprofil Kft.
Eger
2024. 07. 18.

Gyakorlattal rendelkező beugrós pizzaszakács állás Egerben a Bar Italia látványkonyhájába, Heti 2 nap munka, kiemelt bérezés.

Órabér 2500 Ft. (30 000 Ft/nap).

Kizárólag gyakorlattal rendelkező pizzaszakácsok (szakácsok)  jelentkezést várjuk azonali kezdéssel.

Feladatok

  • Pizza készítés,

Elvárások

  • Tapasztalat
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Telefonszám megtekintése

Foglalkoztatás jellege

  • Időszakos munka
  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott