Bolti eladó - helyettesítő állás szépségápolási termékeket forgalmazó üzletben

Szendrei Kft.
Heves megye
2024. 05. 16.

Szépségápolási termékek forgalmazásával foglalkozó, jelenleg 13 kisker üzlettel rendelkező cég bolti eladó - helyettesítő munkatársat keres 8 órás munkaviszonyba.

Jelentkezz hozzánk ha Te is szereted a változatos munkavégzést, légy nagy családunk tagja, ahol kiteljesedhetsz a munka frontján!

Feladatok

  • a vásárlók magas szintű tájékoztatása és kiszolgálása, hogy a vásárlók elégedetten hagyják el az üzletet és máskor is örömmel visszatérjenek
  • üzleteinkben lévő szabadnapok, szabadságok helyettesítése
  • napi értékesítési célok megvalósítása
  • az üzlet napi operatív működésének irányítása
  • megrendelések kezelése
  • érkezett áru átvétele, ellenőrzése
  • az üzletben a megfelelő és igényes termékkihelyezés
  • az üzlet rendezettségét és tisztaságát biztosítani
  • pénztárosi feladatok ellátása
  • termékek feltöltése, kihelyezése, kezelése
  • áruk aktuális árainak ellenőrzése és azok kiírása

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány, mely vezetési rutinnal párosul
  • meggyőző értékesítési képesség
  • magasszintű rugalmasság
  • probléma megoldó készség
  • hosszútávú elkötelezett munkakapcsolat
  • kollegialitás
  • kedves, vásárló-orientált hozzáállás
  • önálló, precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • terhelhetőség, megbízhatóság

Előnyök

  • középfokú kereskedelmi végzettség
  • kereskedelemben szerzett munkatapasztalat
  • szépségiparban szerzett tudás, szakképesítés
  • inspiráló jellemvonás
  • Eger, Gyöngyös, Jászberény vagy hatvani lakhely
  • saját autó

Amit kínálunk

  • stabil hosszútávú munkahelyet egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • teljes munkaidős munkakör /8 órás/
  • jó hangulatú munkavégzés
  • a kérem és a köszönöm szavak használatát, ezzel kifejezve egymás felé a tiszteletünket
  • kiemelt figyelmet fordítunk egyéni fejlesztésedre
  • munkába járási támogatást: közösségi közlekedéssel való munkába járás költségének, illetve autóval történő munkába járás költségtérítésének támogatását
  • teljes munkaidős, bejelentett állást
  • alapbér + kiküldetési jutalék
  • SZÉP-kártya juttatás
  • dolgozói kedvezmény
  • teljesítményösztönző jutalék havonta
  • stabil vállalati háttér
  • céges autó kiküldetés esetén
  • 1 műszakos időbeosztás
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott