Ügyvezetői állás Egerben, felsőfokú végzettséggel

EVAT Zrt.
Eger
2024. 04. 26.

Az EVAT Zrt. Igazgatósága, mint az EVAT Zrt. közvetett irányítása alatt álló

Eger és Körzete Hulladékkezelő és Szolgáltató Kft. ügyvezetői feladatainak betöltésére pályázatot hirdet.

A társaság megnevezése: Eger és Körzete Hulladékkezelő és Szolgáltató Nonprofit Közhasznú Kft. (székhelye: 3300 Eger, Mocsáry L.  u. 1., Cégjegyzékszám: 10-09-028507, Adószám: 14392045-2-10)

Betöltendő feladatkör: Ügyvezető. Az ügyvezetői tisztség a társaságnál teljes munkaidős munkaviszonyban vagy megbízási jogviszonyban tölthető be.

A társaság rövid ismertetése:

A társaság tulajdonosa 100%-ban a VÁROSGONDOZÁS EGER Kft. (közvetett irányítás). A társaság Eger és térsége területén végzi a veszélyes hulladékgyűjtést és szállítást.

Feladatok

  • az Eger és Körzete Hulladékkezelő és Szolgáltató Nonprofit Közhasznú Kft. ügyvezetéssel kapcsolatos feladatainak ellátása, szakmai és operatív feladatok végrehajtásának vezetése, ellenőrzése;
  • társaság hatályos jogszabályoknak, a létesítő okiratnak, valamint a belső szabályzatoknak megfelelő gazdaságos és hatékony működtetése;
  • társaság képviselete hatóságok előtt, valamint harmadik személyekkel szemben;
  • társaság alkalmazottai tekintetében a munkáltatói jogok gyakorlása;
  • a társaság irányításával összefüggésben szükséges mindazon döntések meghozatala, amelyek törvény, vagy a társasági szerződés alapján nem tartoznak a társaság legfőbb szervének vagy más társasági szervnek a hatáskörébe;
  • kapcsolattartás szakmai szervezetekkel, szolgáltatókkal, partnerekkel.
  • egyéb, jogszabályban meghatározott feladatok.

A feladatok és hatáskörök az ügyvezető munkaszerződésében, vagy megbízási szerződésében kerülnek meghatározásra.

Az ügyvezetői feladatkör időtartama:

  • Az ügyvezetői feladatkör 2024. május 16. napjától tölthető be, a megbízatás határozott időre, 5 évre szól.
  • Díjazás megegyezés szerint (a fizetési és az egyéb juttatásokra vonatkozó igényt a pályázatban meg kell jelölni).

Az ügyvezető felett munkaviszony esetén a munkáltatói jogokat, megbízási jogviszony esetén a megbízói jogkört a VÁROSGONDOZÁS EGER Kft.  taggyűlése, mint testület gyakorolja.

Elvárások

Pályázati feltételek:

  • felsőfokú jogi, közgazdasági vagy mérnöki végzettség
  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • vagyonnyilatkozat-tételi eljárás lefolytatása,
  • legalább 3 év vezetői beosztásban eltöltött gyakorlat,

Elvárt kompetenciák:

  • felelősségteljes, önálló munkavégzés,
  • kiváló kommunikációs, szervező- és problémamegoldó készség,
  • megbízhatóság, szakmai elhivatottság.

  A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • fényképpel ellátott, részletes, szakmai tevékenységgel kibővített önéletrajz, mely tartalmazza az iskolai végzettséget, képzettséget,
  • szakmai gyakorlat igazolása,
  • 90 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi (eredeti) bizonyítvány, (vagy annak megkéréséről szóló igazolás), amely a munkaszerződés megkötésének feltétele,
  • a pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul,
  • nyilatkozat az előírt vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség vállalásáról,
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázóval szemben nem állnak fenn a Ptk.-ban és az Art.-ban foglalt összeférhetetlenségi és kizáró okok.

Amit kínálunk

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. május 03. 16.00 óra

A pályázat benyújtásának helye:

  • A pályázatot az EVAT Zrt. Igazgatósága részére elektronikusan kell benyújtani az evatzrt::at::evatzrt::dot::hu email címre.

Információ kérhető: Győri Gabriella   Tel.: 36/511-753

A pályázat elbírálásának határideje: 2024. május 15.

A pályázat elbírálásának módja:

  • Amennyiben szükséges, személyes meghallgatás, melynek helyéről és idejéről a pályázókat értesítjük.

Az EVAT Zrt. Igazgatósága fenntartja magának a jogot, hogy a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa.

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Igazgató