Gyártástechnológus - folyamatmérnök pozícióban állás Egerben

BERG SYSTEM Kft.
Eger
2024. 04. 07.

Találjon nálunk számára megfelelő munkát!

Feladatok

  • Gyártási folyamatok fejlesztése, optimalizálása és megvalósítása az alumínium -és műanyag nyílászárók gyártásában
  • Együttműködés a tervezési, gyártási, minőségirányítási részlegekkel

Elvárások

  • Elvégzett folyamatmérnöki, gyártástechnológiai tanulmányok
  • Gyártási folyamatok fejlesztésében, optimalizálásában, bevezetésében szerzett tapasztalat
  • Rendszerépítés, vezérlési -és szabályozástechnikai ismeretek
  • Módszeres megközelítés és elemző gondolkodási készség
  • Csapatmunkára való képesség és rugalmasság

  • Előny a szakmai tapasztalat az alumínium -és műanyag nyílászáró gyártásban

Amit kínálunk

  • Stabil hosszú távú munkalehetőség
  • Magas színvonalú munkakörülmények között végezheted a munkádat
  • Versenyképes bérezés
  • Célzott képzés és oktatás
  • Folyamatos tanulási lehetőséget, szakmai továbbképzéseket biztosítunk, hogy az aktuális, korszerű technológiákból, fejlesztésekből napra kész tudása legyen

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető