Mezőgazdasági gépszerelő,-traktoros állás Eger és környékén

Az  Besenyőtelki Agrár Zrt. szántóföldi növénytermesztő gazdaságába keres 1 fő gépszerelő végzettséggel rendelkező gépkezelő munkavállalót.

Feladatok

  • vetés, vegyszerezés, műtrágyaszórás, talajmunka, szállítás, egyéb szántóföldi munkák végzése korszerű gépekkel

Elvárások

  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • T kat jogosítvány
  • a mezőgazdasági munkák szezonalitásából eredő munkarend vállalása
  • tanulásra, fejlődésre való hajlandóság
  • munkájára való igényesség, elhivatottság
  • mezőgazdasági gépek javításában való jártasság

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • stabil ,hosszútávú, megbízhatóan fizető munkahely

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott