Egri termelőüzemünkbe villanyszerelő / géplakatos munkakörben álláslehetőség

AlZink Kft.
Eger
2024. 03. 07.

Egri termelőüzemünkbe villanyszerelő / géplakatos munkakörbe munkatársat keresünk.

Nyomásos öntéssel cinköntvényeket gyártunk és megmunkálunk több, mint 15 éves tapasztalattal.

Feladatok

  • Épület és termelő berendezések villanyszerelési / lakatos munkáinak elvégzése
  • Termelési folyamatokban való részvétel
  • Üzemzavarok felismerése, gépmeghibásodások elhárítása
  • Információcsere  gyártásban  dolgozó munkatársakkal

Elvárások

  • Szakirányú  végzettség, munkatapasztalat.
  • A munkavégzés 2 műszakban 8 órás munkaidőben történik
  • Légy nyitott és tudj csapatban vagy akár önállóan is dolgozni.

Előnyök

  • gyártási környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • targonca jogosítvány megléte

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Korrekt bérezés
  • Béren kívüli juttatások, bónusz rendszer
  • Munkába járás 100%-os támogatása helyközi járatok esetében, autóval 20  Ft/km.
  • 18:00-06:00 között 30%-os műszakpótlék
  • Családias hangulat, fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott