Pénzügyi asszisztens álláslehetőség Füzesabonyban

Pézügyi asszisztens munkakörben, Fenstherm nyílászárók gyártójaként folyamatosan fejlődő vállalkozásunk munkatársat keres.

Feladatok

  • kimenő számlák készítése,
  • szállítói számlák ellenőrzése,
  • nyilvántartások, kimutatások vezetése,
  • általános pénzügyi adminisztráció,
  • pénzügyi osztály napi feladataiban való részvétel,
  • számlák iktatása, iratrendezés,

Elvárások

  • középfokú pénzügyi szakirányú végzettség,
  • felhasználói szintű MS Office ismeret,

Egyéb elvárások:

  • jó kommunikációs képesség,
  • csoportban való együttműködés,
  • problémamegoldó képesség,
  • pontosság,

Előnyök

  • pénzügyi és számviteli felsőfokú végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalt,

Amit kínálunk

  • Várjuk azok jelentkezését, akik stabil, hosszú távú munkalehetőséget keresnek.
  • A napi munkát, összetartó, segítőkész és optimista csapatban biztosítjuk.
  • Biztos háttér, 100%-ban magyar tulajdon, stabil, hosszú távú munkalehetőség.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott