Egerben szervizmérnök állás B kategóriás jogosítvánnyal

HEVES MEGYEI VÍZMŰ Zrt. közel száz éve stabil munkalehetőséget biztosító, dinamikusan fejlődő nagyvállalat, amely ivóvíz–szolgáltatási, szennyvíz–elvezetési, és tisztítási feladatok ellátását végzi az Észak-magyarországi régióban. Társaságunk munkatársat keres.

Feladatok

  • Számítógépek javítása, programok telepítése,
  • Frekvenciaváltók, motorindító áramkörök beüzemelése,
  • Elektronikus mérőműszerek használata, javítása,

Elvárások

  • Elektronikai alkatrészek ismerete, elektronikus áramkörök javításában való jártasság,
  • Villamos kapcsolószekrény alkatrészeinek ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Windows ismerete, számítógép hálózatok kiépítésében való jártasság,
  • PLC programozási alapismeretek,
  • URH adatátviteli technika ismerete,
  • GPRS modem programozási ismeretek,

Elvárt végzettség (főiskolai, egyetemi):

  • Villamosmérnök,
  • Mérnök-informatikus,
  • Gépészmérnök,

Előnyök

  • Angol nyelvtudás,
  • Önálló munkavégzés,
  • Rugalmasság,

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség,
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok,
  • Barátságos munkakörnyezet,

Ha az állás felkeltette érdeklődését,  kérjük fényképes önéletrajzát küldje el a megpályázott pozíció megjelölésével.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott