Bővülő csapatunkba gépipari műszerész állás Egerben

A Rádi Pékség kelesztve fagyasztott, elősütött, csomagolt pékáruk fejlesztésével, elkészítésével, csomagolásával és szállításával foglalkozik országosan, és külföldön is.

Feladatok

  • a szervízkönyv útmutatásai alapján a meghibásodott készülékek részegységeinek tesztelése, a hiba behatárolása és a készülék javítása;
  • az előírtaktól eltérő mérési eredmények esetén a hibák (hidegforrasztások, fóliaszakadások és zárlatok, hibás alkatrészek stb.) megkeresése és megszüntetése;
  • a gépek, berendezések, műszerek és vezérlőrendszerek vizsgálata és tesztelése, a hibák feltárása céljából;
  • az elhasználódott és hibás alkatrészek, javítása és cseréje, a gépek, berendezések és műszerek karbantartása;
  • a berendezések újra-összeszerelése, azok próbaüzemének és beállításának elvégzése;
  • az elektronikai berendezések összeszerelése és beállítása;
  • különféle elektromos gépek és motorok, generátorok, kapcsoló és vezérlő berendezések, műszerek, elektromos alkatrészei és kapcsolódó berendezések szerelése, beállítása és javítása;
  • ipari gépek és egyéb készülékek szerelése, beállítása és javítása;
  • elektromos rendszerek elektromos hálózatba történő bekötése;
  • hibás alkatrészek cseréje és javítása.

Elvárások

  • műszerész vagy annak megfelelő végzettség
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
  • pontos munkavégzés
  • megbízhatóság

Előnyök

  • élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • több műszak vállalása

Amit kínálunk

  • azonnali munkakezdés
  • bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • munkába járási támogatás
  • munkaruha biztosítása
  • céges programok/rendezvények
  • elkötelezett, inspiratív csapat
  • munkatársakra irányuló vezetői figyelem
  • biztos, hosszútávú munkalehetőség

A "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajz csatolásával,  bérigény megjelölésével.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott