EHS (Environment, Health, Safety) gyakornok állás Egerben

Az Emerson Discrete Automation tagjaként az AVENTICSTM a pneumatikai komponensek és rendszerek, valamint az egyedi alkalmazások egyik piacvezető márkája. Az Emerson egyik legnagyobb pneumatika gyáraként az egri gyáregység már több, mint 50 éve kínál termékeket és szolgáltatásokat a gépgyártás és az ipari automatizálás területére.

Szerezz szakmai tapasztalatot az Emerson egri gyárában

EHS (Environment, Health, Safety) gyakornokként

Feladatok

  • Az EHS terület napi feladataiban való aktív közreműködés
  • Jogszabályok nyomonkövetése
  • Riportok készítése
  • Társosztályokkal való együttműködés

Elvárások

Téged várunk, ha:

  • Munkavédelem vagy környezetvédelem szakon legalább másodéves hallgató vagy
  • Kommunikációs szinten használod az angol nyelvet
  • Rugalmas és jó csapatjátékos vagy
  • Precízen és elkötelezetten tudsz dolgozni
  • Legalább hetente 3-4 nap munkavégzést vagy teljes munkaidőt is van lehetőséged vállalni

Amit kínálunk

  • Nemzetközi hátteret és bepillantást egy sikeres vállalat működésébe
  • Támogatást szakmai osztályaink részéről
  • Önálló, változatos feladatokat
  • Rugalmas munkaidőt
  • Gyakornoki munkaszerződést fizetéssel és egyéb juttatásokkal

Aktív és passzív hallgatói jogviszonnyal, illetve a tanulmányok befejezését követően is kínálunk munkalehetőséget gyakornokaink számára.

Fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre várjuk január 5-ig

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető