Minőségügyi szakasszisztens állás Verpeléten, középfokú szakirányú végzettséggel

Asiafood Kft.
Verpelét
2023. 12. 21.

Az Asiafood Kft, mely a francia-kínai Paris Store csoport tagja, fagyasztott töltött tésztákat gyárt ázsiai ízesítéssel,

Minőségügyi csapatának megerősítésére keres új munkatársat!

Feladatok

  • A teljes üzemi tevékenység minőségellenőrzésének megismerése, feladatok elvégzése és dokumentálása az aktuális munkaterv szerint
  • Szükség szerint mikrobiológiai minták levétele, vizsgálati eredmények értékelése, vizsgálatokkal kapcsolatos dokumentálási feladatok ellátása
  • A minőségirányitási rendszer szabályozásainak ismerete és annak betartása, változások nyomon követése és feladatkiosztás szerinti részvétel a rendszer dokumentálásában
  • Fejlesztésben való részvétel
  • HACCP és IFS 8 minőségirányítási rendszer működésében való aktív részvétel
  • Külső/belső auditokban, hatosági ellenőrzésekben való aktív részvétel

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • Nyitottság az új ismeretek megszerzésére, elsajátítására
  • Felelősségteljes munkavégzés, gyakorlatias, problémamegoldó szemlélet
  • Képesség az önálló munkavégzésre
  • Hidegtűrés

Amit kínálunk

  • Stabil háttér, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Részvétel új, izgalmas projektekben
  • Önálló munkavégzés, véleményalkotási lehetőség
  • Közvetlen együttműködés a minőségbiztosítási vezetővel
  • Jó hangulatú, összetartó, segítőkész csapat
  • Betanítás és rendszeres visszajelzés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott