Az Oxigén Family Hotel Noszvaj értékesítési munkatársat keres

Értékesítési munkatársat keresünk a noszvaji Oxigén Family Baba- és Gyermekbarát szállodába!

Feladatok

  • Kialakított árpolitika szerinti dinamikus árazás
  • Szállodai kapacitások kezelése
  • Versenytársak árainak nyomon követése
  • Online értékesítési csatornák kezelése
  • Értékesítési csomagajánlatok összeállítása
  • Foglaltsági-, bevételi-, és egyéb értékesítési riportok, statisztikák elkészítése
  • Szállodai foglalások kezelése
  • Online megjelenési felületek kezelése

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat szállodai értékesítésben vagy recepción
  • Átfogó Hostware ismeretek
  • Naprakész számítógépes ismeretek (Microsoft 365)
  • Online Social Media felületek ismerete
  • Jó kommunikációs készség, segítőkészség
  • Mosolygós, nyitott, barátságos személyiség
  • Vendégközpontú hozzáállás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Pontos, igényes munkavégzés, rendszeretet

Előnyök

  • D-Edge ismerete
  • OTA-k belső rendszereinek ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépjármű

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Teljesen bejelentett, napi 8 órás munka
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Dolgozói juttatási csomag (étkezés útiköltség hozzájárulás)
  • Kedvezményes dolgozói szálláslehetőség a cégcsoport belföldi és külföldi szállodáiban

Pályázatukat fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, motivációs levéllel és bruttó fizetési igény megjelölésével várjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott