Housekeeping vezetői állás Egerben az Imola Hotel Platánban

Az egri Imola Hotel Platán csapata munkatársat keres housekeeping vezetői pozícióba. Szállodánk felnőttbarát besorolásából adódóan egy igazán nyugodt, de kihívásokkal teli környezetben dolgozhatsz.

Feladatok

  • A housekeeping részleg irányítása, beosztások készítése, a takarítási feladatok megszervezése
  • Folyamatos kapcsolattartás a szálloda más részlegeivel a zökkenőmentes működés biztosítása érdekében (recepció, karbantartás)
  • Biztosítja a housekeeping személyzet megfelelő szakmai felkészültségét. Elvégzi az új kollégák betanítását és a vezetése alá tartozó munkatársak fejlesztését, támogatását és motiválását
  • Koordinálja a szálloda működtetéséhez szükséges anyagok rendelését, vételezését és megfelelő készletezését. Részt vesz a szállodai textília és tisztítószer kezelésében.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 3-5 év munkatapasztalat housekeeping vezető pozícióban, korábbi takarítói munkatapasztalat
  • Vendégközpontúság, pontosság és precizitás
  • Önálló és határozott munkavégzés
  • Csapatjátékos attitűd, kiváló együttműködési képesség
  • Elkötelezettség a magas színvonalú vendéglátás iránt
  • Alapfokú számítógépes ismeretek (Word, Excel, e-mail)

Amit kínálunk

  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Utazás támogatás (nem egri lakhellyel rendelkező dolgozók részére)
  • SZÉP kártya

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Közép vezető