Szállodai recepciós állás az Imola Hotel Platánban

Az egri Imola Hotel Platán front office csapata munkatársat keres recepciós pozícióba. Szállodánk felnőttbarát besorolásából adódóan egy igazán nyugodt, de kihívásokkal teli környezetben dolgozhatsz.

Feladatok

  • Vendégek érkeztetése, utaztatása,
  • Telefonhívások és e-mailek kezelése,
  • Vendégpanaszok gyors, hatékony kezelése,
  • Kapcsolattartás a részlegekkel,

Elvárások

  • Legalább középfokú angol és/vagy német nyelvtudással (nyelvvizsga nem előírás),
  • Számítógépes ismerettel (Microsoft Office),
  • Szállodai tapasztalat előnyt jelent,

Amit kínálunk

  • Igényes munkakörnyezet,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Váltott műszak (nappalos és éjszakás munkarend),
  • Fiatalos, támogató csapat,
  • Utazás támogatás (nem egri lakhellyel rendelkező dolgozók részére),
  • SZÉP kártya,

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott