Óvodapedagógus állás Cserépfaluban

A Cserépfalui Napköziotthonos Óvoda és Konyha, pályázatot hirdet óvodapedagógusi munkakör betöltésére, teljes munkaidőben, határozatlan időre.

A munkavégzés helye: 3413 Cserépfalu, Kossuth út 115.

Az állás sikeres pályázat után azonnal betölthető.

Feladatok

  • az óvodás gyermekek nevelése fejlesztése,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés az óvoda Pedagógiai Programja alapján

Elvárások

  • felsőfokú óvodapedagógusi végzettség
  • magyar állampolgárság
  • cselekvőképesség
  • büntetelen előélet

Előnyök

  • Óvodában szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Az illetmény megállapítása és a juttatások a pedagógusok új életpályájáról szóló 2023. évi LII. törvény 157 § (10) bekezdésben foglaltak alapján
  • Cafetéria
  • utiköltség támogatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott