Projektmenedzser-asszisztens munkakörben állás Egerben felsőfokú végzettséggel

Egri cég
Eger
2023. 11. 09.

Projektmenedzser-asszisztens munkakörben kollégát keresünk felsőfokú végzettséggel.

Feladatok

  • ügyvezető munkájának segítése
  • részvétel a pályázatok előkészítése során, kapcsolattartás a pályázat koordináló kedvezményezettjével, közreműködő partnerekkel
  • a pályázatok aktív nyomon követése
  • a projektek működtetéséhez szükséges adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása, a projektek előrehaladásának elősegítése
  • a projekttevékenységek megvalósítását végzők munkájának segítése, támogatása, együttműködés az érintett projektek projektmenedzsereivel
  • egyéb, a projekt végrehajtásában kapott, elsősorban adminisztratív feladatok ellátása
  • nyilvántartások, adatbázisok naprakész vezetése, kezelése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 6 hónapos, projektek adminisztrációjában, vagy pályázatok írásában szerzett gyakorlat, vagy egyéb pénzügyi, irodai adminisztrációs tapasztalat
  • Folyamatokban való gondolkodás, komplex látásmód
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kifejezőkészség
  • Feladatcentrikus hozzáállás
  • Jó problémamegoldó és szervező képesség, önálló munkavégzés
  • Precíz, pontos, talpraesett munkavégzés, megbízhatóság, felelősségvállalás
  • Felhasználói szintű informatikai ismeret (elsődlegesen Word, Excel, Outlook)

  • Felsőfokú, gazdasági, jogi vagy műszaki területen szerzett végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, aktív gépjármű vezetési gyakorlat
  • Projektmenedzseri képesítés
  • EPTK, MVH E-ügyintézés felületek ismerete

Amit kínálunk

  • Fiatalos, jó hangulat
  • Támogató légkör
  • Kihívást jelentő, motiváló feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott