Pályázati projektmenedzser pozícióban állás legalább 3 éves tapasztalattal

Egri cég
Eger
2023. 11. 09.

Pályázati projektmenedzser pozícióban állás, legalább 3 éves tapasztalattal rendelkezőknek.

Feladatok

  • Pályázatok felkutatása, pályázatfigyelés, pályázati lehetőségek nyomonkövetése
  • Pályázatírás, pályázatok beadása, megalapozó tanulmányok, üzleti tervek összeállítása
  • A támogatási összeg lehívásával kapcsolatos adminisztrációs tevékenységek ellátása, tanácsadás
  • Pénzügyi elszámolások előkészítése és benyújtása
  • Szerződéskezelés, illetve módosítási igények kezelése
  • Hiánypótlási feladatokban való részvétel
  • Helyszíni ellenőrzéseken való részvétel
  • Folyamatos ügyfélkezelés
  • Kapcsolattartás a támogatást nyújtó intézményekkel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (közgazdász, menedzsment, pénzügyi, számviteli, jogi végzettség)
  • Legalább 3 éves tapasztalat európai uniós és/vagy hazai pályázatok kezelésében
  • EPTK vagy FAIR rendszer elektronikus felületének ismerete (kiemelten word, excel)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Pontosság, precizitás, határidők betartása
  • Jó szervezőkészség, határidőkezelés

Előnyök

  • Idegen nyelv ismerete.
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Magas szintű PC ismeretek
  • Műszaki, jogi, közbeszerzési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fiatalos, jó hangulat
  • Támogató légkör
  • Kihívást jelentő, motiváló feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott