Projektmenedzser állás Egerben felsőfokú gazdasági / pénzügyi-számviteli végzettséggel

Egri Forráspont Kft.
Eger
2024. 01. 31.

Észak-Magyarország egyik legnagyobb pályázati tanácsadó irodája munkatársakat keres pályázati projektmenedzser munkakörbe.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát (fizetési igény megjelölésével) kérjük, küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Pályázati folyamatok komplett menedzselése
  • Pályázati adatszolgáltatás koordinálása
  • Projekt menedzsment és monitoring dokumentációk összeállítása
  • Kapcsolattartás vállalati ügyfelekkel

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági /pénzügyi-számviteli végzettség
  • Szakmai (Vállalkozásfejlesztési pályázatok elkészítésében, menedzselésében szerzett) tapasztalat, de szívesen vesszük pályakezdők jelentkezését is
  • Nagyfokú teherbírás,
  • Önálló munkavégzés képessége

Amit kínálunk

  • Nívós belvárosi munkakörnyezet,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • Állandó fejlődés,

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott