Logisztikai asszisztens állás Verpeléten az Asiafood Kft.-nél

Asiafood Kft.
Verpelét
2023. 09. 06.

Az Asiafood Kft, Verpeléten működő ázsiai ízesítésű fagyasztott töltött tésztákat gyártó cég, felvételt hirdet logisztikai asszisztens munkakör betöltésére.

Feladatok

  • Általános logisztikai asszisztensi feladatok, melyek közül kiemelten:
  • Rendelések kiküldése a beszállítóknak.
  • Szállítási határidők figyelése, leszállított anyagok átvételének felügyelete.
  • Rendelések teljes körű rögzítése a vállalatirányítási rendszerbe.
  • Bizonyos anyagfelhasználások rögzítése a vállalatirányítási rendszerbe.
  • A vonatkozó irattározás, dokumentációk kezelése.

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség.
  • Pontos, precíz munkavégzés.
  • Tapasztalat vállalatirányítási rendszer használatában.
  • Legalább 3-4 éves tapasztalat hasonló munkakörben.

Előnyök

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és negyedéves motivációs bónuszrendszer.
  • Jó munkakörülmények.
  • Rugalmas munkaidő beosztási lehetőség.
  • Munkába járás támogatása.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott