Füzesabonyi székhelyű cégünkhöz logisztikai ügyintéző munkatársat keresünk

Munkalehetőség logisztikai ügyintéző pozícióba.

Feladatok

  • EKÁER rendszer működtetése
  • Számlázási feladatok ellátása
  • Szállítói szerződések és teljesítés igazolások elkészítése, nyilvántartása
  • Elszámolások, kimutatások, statisztikák készítése
  • Elektronikus és egyéb nyilvántartási rendszerek kezelése, ellenőrzése
  • Egyéb pénzügyi és adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Számlázásban való jártasság, számla kiállítás szabályainak ismerete
  • EKÁER rendszer működtetésében szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Minimum 3 év adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Napi 8 órás bejelentett munka
  • Hosszú távú munkalehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott