Egerben karbantartó állás

Az Imola cégcsoport karbantartó munkatársat keres egri munkahelyre.

Feladatok

  • épületek karbantartási feladatainak elvégzése, a berendezések műszaki állapotának ellenőrzése
  • Ütemezett karbantartási munkafolyamatok elvégzése
  • Műszaki meghibásodások okainak feltárása
  • Hibaelhárítás a legrövidebb idő alatt
  • Szerszámok, gépek rendben-és karbantartása
  • Javaslattételt tesz a műszaki problémák megoldására
  • Aktívan részt vesz a csapat munkájában, a kapcsolódó területek dolgozóival tartja a kapcsolatot

Elvárások

  • Precíz, megbízható , önálló munkavégzés
  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett gyakorlat
  • Műszaki középfokú végzettség

Amit kínálunk

  • munkába járás támogatása
  • betanulás biztosítása
  • béren kívüli juttatás
  • Bérezés: megegyezés szerint

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott