Könyvelő állás Eger

Csatlakozz egy Magyarországon egyedülálló és ritka iparághoz, melyet Egerben a RUAG Aerostuctures Hungary Zrt. képvisel.
Cégünk utasszállító repülőgépek szerkezeti elemeinek összeállításával foglalkozik, legnagyobb megrendelőnk pedig az Airbus. Az egri gyár 2016-ban nyitotta meg kapuit, és jelenleg több, mint 240 főt foglalkoztat.

Feladatok

  • Bejövő számlák könyvelése
  • Vevői számlák kiállítása
  • Számlaproblémák, vevőproblémák, reklamációk kezelése és tisztázása
  • Részvétel a havi és éves zárások könyvelési feladataiban
  • Rendszeres ellenőrzés, egyeztetés a főkönyv és analitikák között
  • Fejlesztési projektekben való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Excel ismeret, SAP ismerete előny
  • Precíz, alapos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Előnyt jelent a multinacionális termelő vállalatnál hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Proaktív személyiség, analitikus gondolkodásmód

Amit kínálunk

  • Éves bónuszt
  • Magas összegű cafeteria juttatást
  • Rugalmas munkaidőt
  • Hosszú távú munkalehetőséget egy folyamatosan fejlődő vállaltnál
  • Fejlődési lehetőséget nemzetközi munkakörnyezetben
  • Vidám, összetartó, támogató csapatot
  • Dolgozói programokat: hamburger nap, nyereményjátékok, csapatépítők

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott