Szobalány állás az egerszalóki Hunguest Hotel SALIRIS Resort szállodájában

Az egerszalóki Hunguest Hotel SALIRIS Resort szállodába keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

SZOBALÁNY

Feladatok

  • A szállodai szobák és a közös helyiségek takarítása, portalanítása, fertőtlenítése
  • A szobák felszereltségének ellenőrzése és kifogástalan állapotának biztosítása
  • A vendégfolyosók tisztán és rendben tartása
  • Közösségi terek rendbetétele
  • A törölközők, szobai bekészítések feltöltése, kezelése
  • Ágyneműk áthúzása, szobai tisztaság kialakítása
  • Fürdőszobák és mosdók tisztán tartása

Elvárások

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Magasfokú terhelhetőség, kitartás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Rendszeres foglalkoztatás, egyszerűsített munkaszerződéssel /alkalmi munkavégzés/

A KEZDÉS VÁRHATÓ IDŐPONTJA:

  • azonnal

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Egerszalók

#hunguestesneklennijó

Csatlakozz hazánk turizmusának piacvezető vállalatához

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott