Iskolaőr pozícióban állás

Heves Vármegyei Rendőr-főkapitányság

álláslehetőséget kínál

iskolaőr munkakör betöltésére.

Foglalkoztatási jogviszony: munkaviszony

Foglalkoztatás ideje: határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő (8 óra – hivatali munkaidőben)

A munkavégzés helye: a kijelölt nevelési-oktatási intézmény (Verpelét, Sirok, Gyöngyösoroszi, Gyöngyös, Erk)

A munkakör betölthető: eredményes alkalmassági vizsgálatot követően

Feladatok

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök: Az iskolaőr közreműködik a nevelési-oktatási intézmények rendjének – azok területén, tanítási időben történő – fenntartásában. Intézkedésre és kényszerítőeszköz használatára jogosult, közfeladatot ellátó személy.

Illetmény és juttatások: bruttó 296.400 Ft/hó, valamint évente bruttó 200.000 Ft cafetéria juttatás.

Elvárások

Feltételek:

  • cselekvőképesség
  • 18. életév betöltése
  • magyar állampolgárság
  • állandó bejelentett belföldi lakóhely
  • egészségi, fizikai, pszichikai alkalmasság
  • a jogszabály által előírt hatósági erkölcsi bizonyítvány
  • középfokú (szakmunkásképző/szakiskolai, középiskolai), illetve ennél magasabb végzettség

Amennyiben további kérdése van, az alábbi elérhetőségeken keresheti a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Humánigazgatási Szolgálatának munkatársait.

Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Humánigazgatási Szolgálat

            Cím: 3300 Eger, Eszterházy tér 2.

            Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva.

            A telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg.

A pályázatok beadási határideje: 2023. július 31.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott