Szomjas Csuka Vendéglő Bélapátfalva - főállású konyhai kisegítő állás

A Szomjas Csuka Vendéglő csapata keresi konyhai kisegítő főállású vagy alkalmi munkatársát.

A Szomjas Csuka 33. éve már a bélapátfalvai tónál üzemel, gyönyörű környezetben szolgálja ki a betérő vendégeket, sokuk már visszatérő törzsvendégünk.

Meglévő csapatunkba keressük új  munkatársunkat. Lehetsz alkalmi/beugrós vagy főállású munkavállaló. Szakmai munkatapasztalat mindenképpen előnyt jelent, de ha még nem dolgoztál konyhai kisegítőként vagy éppen pályakezdő vagy, viszont könnyen be tudsz tanulni és hamar fel tudod venni a vendéglátás nem mindennapi dinamikáját, akkor nálunk a helyed.

Keress minket telefonon a bejelentkezés után megtekinthető számon, e-mailben és egyeztessünk időpontot egy személyes találkozóra.

Feladatok

  • Konyhai feladatok elvégzése,
  • Chef által külön adott feladatatok elvégzése.
  • Mosogatás, takarítás.

Elvárások

  • Pontosság, megbízhatóság,
  • Igényes munkavégzés,
  • Ápolt megjelenés,
  • Csapatmunka,
  • Konyhai kisegítőként szerzett szakmai tapasztalat.

Előnyök

  • Többéves szakmai tapasztalat,
  • Helyi vagy kb. 20 km-n belüli lakos

Amit kínálunk

  • Fix bérezés
  • Havi 16-18 nap,
  • Tervezhető munkaidőbeosztás,
  • Egyedülálló, különleges munkakörnyezet,
  • Azonnali munkakezdés,
  • Bejelentett munkaviszony

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott