Masszőr állás Eger Imola Hotel Platán

Bővítjük csapatunkat, így TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Szívesen dolgoznál velünk EGERBEN, hiszen itt működik prémium színvonalú szállodánk,
  • Szívedből jön a vendégszeretet, és a sok-sok kérdésre mosolygósan válaszolsz,
  • Szívesen lennél egy értékes csapat tagja, akikkel mindig számíthattok egymásra,
  • A vendéglátás számodra nem kihívás, könnyen kezeled és oldod meg a vendégekkel kapcsolatban felmerülő kérdéseket/helyzeteket.

MUNKAIDŐ:

Előre tervezett beosztás szerint │ Nappali munkavégzés | 12 óra/munkanap • Nappali munkavégzés │ 08.00 – 20.00 │ Munkabér megegyezés szerint

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Eger

  • Az Imola Hotel Platán****Superior Eger központjától 5 perces sétára található. Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzodat, elérhetőségedet a bérigényed megjelölésével.

Várunk csapatunkba!

Feladatok

  • Wellness részleg teljeskörű ismerete,
  • Masszázsok, kezelések ismerete/elsajátítása és gyakorlatban történő használata,
  • Adminisztrációs feladatok,
  • Munkaterület tisztán, rendben tartása,
  • Masszázsok, kezelések értékesítése,
  • Vendégek szakszerű, pontos tájékoztatása
  • Kapcsolattartás a különböző részlegekkel,

Elvárások

  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás,
  • Gyógymasszőr/masszőr végzettség,
  • Masszőrként szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Hostware szállodaszoftver ismerete,
  • Magabiztos, önálló munkavégzés,
  • Vendégcentrikusság, terhelhetőség,
  • Több/különleges masszázstípus vagy testkezelések ismerete,
  • Igényes, ápolt megjelenés.

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható munkahelyet és tervezhető munkaidőbeosztást biztosítunk,
  • Egy támogató csapat tagjaival dolgozhatsz nap, mint nap,
  • Hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk,
  • Útiköltség támogatást,
  • Fejlődési lehetőséget, szakmai sikereket,
  • Munkabéred mellett cafeteria támogatást is nyújtunk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott