Egerben pultos/felszolgáló állás az Imola Hotel Platán csapatában

Bővítjük csapatunkat, így TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Szívesen dolgoznál velünk EGERBEN, hiszen itt működik prémium színvonalú szállodánk,
  • Szívedből jön a vendégszeretet, és a sok-sok kérdésre mosolygósan válaszolsz,
  • Szívesen lennél egy értékes csapat tagja, akikkel mindig számíthattok egymásra,
  • A vendéglátás számodra nem kihívás, és könnyen kezeled a felmerülő helyzeteket.

MUNKAIDŐ:

  • Előre tervezett beosztás szerint,
  • Megegyezés szerinti elszámolással,
  • Délutáni beosztással, vacsoráztatás.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Eger. Az Imola Hotel Platán****Superior Eger központjától 5 perces sétára található.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzodat, elérhetőségedet a bérigényed megjelölésével.

Várunk csapatunkba!

Feladatok

  • Tányérszervizes gourmet vacsora felszolgálása,
  • Vendégek fogadása és minőségi kiszolgálása,
  • Árukészlet folyamatos ellenőrzése és töltése,
  • Wellness bár felügyelete, rendben tartása, vendégek kiszolgálása,
  • Rendelések felvétele, számlázás,
  • Munkaterület tisztán- és rendben tartása,
  • Kapcsolattartás a területekkel.

Elvárások

  • Szállodában/vendéglátásban szerzett tapasztalat,
  • Angol és/vagy német nyelvtudás,
  • Vendégcentrikusság, terhelhetőség,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Igényes, ápolt megjelenés.

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható munkahelyet és tervezhető munkaidőbeosztást biztosítunk,
  • Egy támogató csapat tagjaival dolgozhatsz nap, mint nap,
  • Hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk,
  • Útiköltség térítést,
  • Biztosítjuk a fejlődési lehetőségeket,
  • Munkabéred mellett cafeteria támogatást is nyújtunk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott