Karbantartó állás Noszvaj, Oxigén Family és Tündérkert Szállodák

Karbantartó munkatársat keresünk a Hotel & More cégcsoport által üzemeltetett noszvaji Tündérkert és Oxigén Family szállodákba.

Feladatok

  • Karbantartási munkák elvégzése a hotel egész területén
  • A szállodai részlegek közötti együttműködés elősegítése
  • A szálloda villamos és egyéb berendezéseinek megfelelő szintű (garanciális kötelezettségen kívüli) karbantartása, javítása, ellenőrzése
  • A zavartalan működés és a minőség biztosítása
  • A szálloda lakó-, és kiszolgálóegységeinek napi szintű üzemeltetése
  • Tűz-, és munkavédelmi szabályok betartása
  • Napi, heti, havi ellenőrzések elvégzése, dokumentálása
  • A meghibásodások, hiányosságok szakszerű javítása
  • Közműmérők időszakos leolvasása, dokumentálása
  • Jelentések, felmérések készítése, anyagrendelések kérése a szakmai vezető felé
  • Kisebb, egyszerűbb épületgépész-, festő-, és asztalosmunkák elvégzése
  • Munkaköréhez tartozó szerszámkészlet, általános (alap) és segédanyagainak nyilvántartása

Elvárások

  • Tapasztalat épületek karbantartásában
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Klímaberendezésekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Festő-,és asztalosmunkában való jártasság és gyakorlat
  • Vízgépészeti ismeretek, fürdőüzemeltetési jártasság
  • Hasonló területen, épületüzemeltetésben szerzett tapasztala

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Családias hangulatú munkahelyi légkör
  • Rugalmas beosztás
  • Napi egyszeri meleg étkezés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott