Egri gépjármű márkakereskedés, és szerviz munkafelvevő pozícióba hosszútávra keres fiatal-, agilis munkatársat

Egri gépjármű márkakereskedés, és szerviz munkafelvevő pozícióba hosszútávra keres fiatal-, agilis munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Előjegyzések kezelése
  • Ügyfelekkel való rendszeres egyeztetés telefonon és személyesen
  • Gépkocsik átvétele, átadása, számlázása ez előírt normák szerint
  • Munkák megszervezése, tervezése és nyomon követése
  • Teljes körű adminisztráció (árajánlat készítése, munkalapok és adatok rögzítése, számlázása)
  • Javításokhoz kapcsolódó alkatrészek rendelése, nyomon követése
  • Elvégzett javítások minőségének ellenőrzése
  • Szervizes reklamációk kezelése,
  • Munkafelvételi folyamat önálló lebonyolítása,
  • Flottás ügyfelek szervízelésének teljes körű lebonyolítása,
  • Javítási munkák ellenőrzése, gépjárművek átvétele és átadása,
  • Ügyfél-elégedettségi mutatók nyomon követése,
  • Oktatásokon való részvétel
  • Ford Video Check szolgáltatás keretében átvizsgálja-, videófelvételekkel pontosan dokumentálja a feltárt hibákat, és részletesen ismerteti az Ügyfelekkel a szükséges javítások alkatrész- és munkaigényét

Elvárások

  • Informatikai végzettség,
  • Műszaki beállítottság
  • Munkafelvevői területen szerzett szakmai tapasztalat és gyakorlat,
  • Autóipari műszaki tájékozottságot,
  • Ügyfél centrikus személyiség, kiváló szervező és problémamegoldó készség,
  • Terhelhetőség, megbízhatóság,
  • Önálló, precíz munkavégzésre való igényesség,
  • Kiváló kommunikációs ismeret,
  • B kategóriás jogosítvány

  • SAP ismerete / ügyviteli rendszerek magabiztos kezelése /,
  • Műszaki ismeretek,
  • IT jártasság,
  • Angol/német nyelvtudás,
  • Munkafelvételen eltöltött legalább 1-2 év gyakorlati idő

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Szakmai képzés, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem,
  • Dinamikusan fejlődő cég

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott