Pályázatíró, pályázati ügyintéző munkakörben álláslehetőség

Vara-FÉG Kft.
Verpelét
2022. 12. 06.

A Vara-FÉG Kft pályázatírói munkatársat keres irodai munkavégzésre .

A cég 30 éves múltra tekint vissza és örökíti tovább a 130 éves Fegyver és Gázkészülékgyár hírnevét. Egyedüli Magyar gázkazán gyártóként van jelen a hazai és nemzetközi piacokon. Folyamatos beruházó és szisztematikus K+F fejlesztő. 7.000m2 fedett gyártócsarnok és 50 fő alkalmazotti létszám mellett is stabil fejlesztő és szisztematikus megvalósító. A tulajdonosi kör eltökélt célja a nagyvállalati kultúra és magas minőségű gyártási rendszer megteremtése, átvezetve a vállalatot a családi vállalkozásból egy erős közép és nagyvállalati miliőbe, Munkavállalóink a betanított gépi operátoroktól egészen az okleveles senior fejlesztőmérnökökig bezárólag széles spektrumon mozog.

A munkakör kiemelt feladata, hogy a jelenleg futó pályázatainkat menedzseljük, lezárjuk és a fenntartási időszakban vállataknak eleget tegyünk. Ezen faladatok sikere alapozhatja meg a jövőbeni projektek lehetőségét.

Feladatok

  • meglévő projektek teljeskörű menedzselése, zárása
  • EPTK felület naprakész kezelése, készség szintű használata
  • pályázati és pályzatírói szabályokkal és jogszábályokkal kapcsolatos naprakész ismeret
  • a pályázatok menedzseléséval és írásával kapcsolatos összes szakmai ismeret (elszámolások, fentartési jelentések, szakmai beszámolók, alátámasztó dokumentumok, stb.)
  • kapcsolattartás a közreműködő szervezetekkel

Elvárások

  • Microsoft Office készségszintű használata
  • jó kommunikációs képesség, kapcsolattartás
  • jó helyzetértékelési képesség
  • helyes stresszkezelés

Előnyök

  • pályázatírói, pályázatmenedzsment tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • irodai eszköztámogatás
  • bajárás támogatás
  • emberséges légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott