Oktatási projekt menedzser pozíció

MODELLO Kft.
Gyöngyös
2022. 09. 22.

Ha szeretnél részese lenni a Magyarországon zajló képzési modellváltásnak, szívesen vennél részt izgalmas, innovatív projektek támogatásában, és érdekelnek a lent kifejtett feladatok, jelentkezz a megadott elérhetőségen.

Feladatok

Nálunk ezek lesznek a feladataid:

  • Oktatási projektek önálló menedzselése
  • Országos oktatási projektek szervezésében, lebonyolításában való aktív közreműködés
  • A projektek megvalósításhoz szükséges technikai háttérfeladatok, előkészületek szervezése
  • A projektekben készülő eLearning anyagok megvalósításában való részvétel
  • Szoros együttműködés a projektben érintett külső és belső partnerekkel
  • A projekthez tartozó adminisztratív feladatok precíz, pontos ellátása
  • A projektekhez kapcsolódó dokumentációs kötelezettségek teljesítése, rendszeres és ad hoc képzési riportok, statisztikák készítése
  • A projektek tapasztalatai alapján fejlesztési javaslatok kidolgozása

Elvárások

Téged keresünk, ha:

  • Felhasználói szinten ismered az MS Office (Outlook, PowerPoint, Word, Excel) irodai alkalmazásokat
  • B kategóriás jogosítvány van a birtokodban
  • Eredmény és minőségorientált munkavégzés jellemez
  • Rugalmas vagy és precíz
  • Magas színvonalú a szóbeli és írásbeli kommunikációs készséged;
  • Önálló problémamegoldó és szervezési képességgel rendelkezel

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • stabil, biztos hátterű munkahely
  • versenyképes jövedelem

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott