Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk Egerben

Az Egri Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. fő tevékenységi köre a hulladékszállítási közszolgáltatás ellátása.

Társaságunk létszámbővítés miatt állást hirdet ügyfélszolgálati munkatárs munkakörben az Eger, Homok út 26. szám alatti Ügyfélszolgálatára.

Társaságunk ügyfélszolgálatára olyan jelentkezőket várunk, akik már dolgoztak egyszerre több ügyfelet is fogadó ügyfélszolgálaton az un. "front office"-ban, azaz napi szinten találkoztak az ügyfélszolgálati munka során megtapasztalható (személyes, telefonos ill. írásos) kihívásokkal, melynek megoldását egyedileg azonnal és önállóan kellet megoldani.

Kérjük, hogy az Önéletrajzokat  a bérigény megjelölésével szíveskedjenek megküldeni.

Feladatok

  • "Front Office" területen személyes, telefonos és írásos ügyintézés lebonyolítása: ügyfelekkel és a társosztályokkal egyaránt
  • Bejelentések, panaszok felvétele kivizsgálása, kezelése
  • Vevői rendelések, adatok rögzítése, feldolgozása
  • Szerződések nyomon követése

Elvárások

  • Segítőkészség, problémamegoldó készség, ügyfélközpontúság
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Felhasználói szintű IT ismeretek MS Excel, MS Word, magabiztos ismerete, illetve a különböző vállalatirányítási programok betanulása iránti nyitottság
  • Érettségi
  • Precizitás, nagy munkabírás
  • Rugalmas személyiség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyök

  • SAP ismerete

Amit kínálunk

  • Széleskörű tapasztalat szerzése
  • Betanítás és próbaidő letelte után cafetéria
  • plusz juttatások

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott