Műszaki előkészítő állás 3 műszakos munkarendben - Felsőtárkány

Eurocircuits Kft.
Felsőtárkány
Bruttó 425 000 Ft / Hónap
2023. 04. 10.

A belga tulajdonú Eurocircuits Kft. több mint 40 éves tapasztalattal rendelkezik a nyomtatott áramkörök gyártásában. Kifejezetten prototípusok és kis sorozatok online megrendelésének rövid határidőre történő gyártására specializálódott, több mint 10.000 vevőt szolgál ki, évi 100.000-nél is több megrendelést kezelve.A nyomtatott áramkör gyártása mellett 2017 évtől a fő profilját kiterjesztette prototípus és kis sorozatú nyomtatott áramkörök beültetésére is.

Feladatok

Assembly üzemben:

  • NYÁK ültető programok készítése
  • Dokumentáció készítés, ellenőrzés
  • Stencildizájn kialakítása, dokumentálása, lézervágása
  • Késztermékek tesztelése, ellenőrzése, hibaelhárítása

PCB üzemben:

  • vevői nyomtatott áramkörökből gyártáshoz multipanelek készítése hatékonyság figyelembevételével
  • nyomtatott áramkör gyártásához szükséges komplett dokumentáció készítése a gyártás számára
  • a munkafolyamat műszaki támogatása a gyártás indítástól a minőség ellenőrzésig
  • kapcsolattartás a helyi és nemzetközi gyártóegységekkel
  • előforduló problémák, hibák dokumentálása
  • A gyártás során felmerült problémák operatív elhárítása

Elvárások

  • felsőfokú iskolai végzettség vagy szakirányú gépész és/vagy elektronikai közép végzettség szakmai gyakorlattal, cégen belüli célirányos képzés sikeres elvégzése,
  • számítógépfelhasználói ismeretek,
  • angol nyelvtudás
  • pontosság,
  • tanulékonyság

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely,
  • kulturált munkakörnyezet
  • hosszútávú munkalehetőség
  • szakmai előrelépési lehetőség
  • Juttatások :  cafeteria, negyedéves jelenléti bónusz, havi jutalom, munkábajárás, karácsonyi jutalom, törzsgárda jutalom

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott