Műszaki csoportvezető pozícióban álláslehetőség Egerszalókon

MŰSZAKI CSOPORTVEZETŐ

Feladatok

  • Irányítja a műszaki dolgozók munkáját,
  • Felügyeli a műszaki berendezéseket és ellátja az épületek gazdaságos üzemeltetési feladatait
  • Figyelemmel kíséri a műszaki raktár készleteit, segítséget ad a műszaki anyagbeszerzéshez annak érdekében, hogy az anyagellátás folyamatos legyen,
  • Anyagrendelés,

Elvárások

  • Műszaki szakirányú ismeretek, erős és gyengeáramú szerelői gyakorlati ismeretek, villanyszerelői végzettség
  • Épületgépészeti, építészeti alapismeretek
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

ÖRÜLÜNK, HA VAN:

  • Szakirányú, szakmai tapasztalat
  • Pozitív, sikerorientált hozzáállás

Amit kínálunk

  • Alapbér
  • Cafeteria és egyéb juttatások
  • Képzések, fejlődési és előrelépési lehetőségek várnak rád
  • Kedvezményes üdülési lehetőség a szállodaláncon belül próbaidő után

A KEZDÉS VÁRHATÓ IDŐPONTJA:

  • azonnal

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Egerszalók

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető