A Bükki Nemzeti Park Igazgatóságnál karbantartó állás

A Bükki Nemzeti Park Igazgatóság karbantartó munkatársat keres, határozatlan időre, a Munka Törvénykönyv keretein belül történő foglalkoztatással teljes munkaidőben.

Feladatok

 Főbb feladatok:

  • központi irodaház és udvarának rendbetétele, valamint az igazgatósághoz tartozó telephelyeken karbantartói és hibajavítói feladatok elvégzése a zavartalan működés fenntartása érdekében
  • épületek műszaki állapotának felügyelete
  • közreműködik az Üzemeltetési Osztály hatáskörébe tartozó, üzemeltetés fenntartásához szükséges anyag és eszköz beszerzések lebonyolításában,
  • biztonsági felügyeletet végző szervezettel való kapcsolattartás, riasztás esetén azonnali intézkedés, szükség esetén helyszíni hibafeltárás
  • aktív részvétel selejtezési és leltározási folyamatokban
  • egyéb fenntartási munkák.

Elvárások

Pályázati feltételek:

  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • cselekvőképesség
  • önálló, megbízható munkavégzés,
  • jó feladatmegoldó képesség,
  • szakmunkás végzettség,
  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat,
  • büntetlen előélet,
  • B kategóriás jogosítvány, előnyt jelent magasabb kategóriájú jogosítvány

Benyújtandó iratok:

  • fényképes, részletes szakmai önéletrajz,
  • végzettséget igazoló okiratok másolatai,
  • 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak kezeléséhez hozzájárul

A pályázat benyújtásának határideje: 2023.04.24

A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázatok benyújtásának módja:

  • Elektronikus úton a "Jelentkezem" gombon keresztül.

A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje:

A kiválasztott pályázók személyes interjún vesznek részt, ahol szakmai és személyes rátermettségüket vizsgáljuk. A pályázat eredményéről az interjún részt vett jelöltek az interjút követően értesítést kapnak.

A pályázat elbírálásának határideje: 2023.04.26.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a bnpi.hu honlapon szerezhet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott