Felszolgáló kollégát keresünk az egerszalóki Hunguest Hotel SALIRIS Resort szállodába

Az egerszalóki Hunguest Hotel SALIRIS Resort szállodába keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

FELSZOLGÁLÓ

Feladatok

  • Étterembe érkező vendégek fogadása, leültetése a protokoll-előírások szerint, igényeik megismerése;
  • A kiválasztott ételek, italok megfelelő szakmai színvonalon történő felszolgálása, értékesítése;
  • A munkaterület, a vendégtér nyitásra előkészítése;
  • Elszámolások pontos működtetése;
  • A választék ismertetése, ételek és italok ajánlása;
  • A felszolgálandó étel és ital minőségének figyelemmel kísérése;
  • A fogyasztás ellenértékének átvétele, pénztárgép kezelése;
  • Rendezvényeken való felszolgálás, lebonyolítás, előkészületek

Elvárások

  • Releváns végzettség és/vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Szakirányú végzettség, pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Vendégcentrikus hozzáállás

ÖRÜLÜNK, HA VAN:

  • Szálloda/vendéglátóiparban szerzett végzettség és tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Gépjárművezetői engedély

Amit kínálunk

  • Alapbér
  • Cafeteria és egyéb juttatások
  • Képzések, fejlődési és előrelépési lehetőségek várnak rád
  • Kedvezményes üdülési lehetőség a szállodaláncon belül próbaidő után

A KEZDÉS VÁRHATÓ IDŐPONTJA:

  • azonnal

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Egerszalók

#hunguestesneklennijó

Csatlakozz hazánk turizmusának piacvezető vállalatához!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német
  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott