Irodavezetői munkavégzés, épületgépészeti tervező és kivitelező cégnél, Egerben

J.P. 98 Fűtéstechnika Kft.
Eger és környéke
Nettó 300 000 Ft - 400 000 Ft / Hónap
2022. 05. 18.

Egri irodában, Magyar tulajdonú épületgépészeti tervező és kivitelező cégnél, irodavezetői és adminisztratív feladatok elvégzése.

Feladatok

  • Irodavezetői és adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Felsőfokú iskolai végzettség gazdasági vagy pénzügyi vonalon.
  • Szakmai tapasztalat lehetőség szerint a versenyszférában.
  • Középfokú nyelvismeret Angol vagy Német nyelvből.
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyök

  • Szakmai nyelvismeret.
  • Lojalitás és hosszútávú elköteleződés.
  • Megbízhatóság, magabiztosság.
  • Stabil családi háttér.
  • Könyvelési és munkajogi ismeretek.

Amit kínálunk

  • Stabil pénzügyi és gazdasági háttérrel rendelkező cégként hosszútávon elkötelezett kollégát keresünk stabil pozicióba.
  • Versenyképes fizetéssel, céges mobiltelefonnal, moder munkaállomással és eszközökkel, jogtiszta szoftverekkel, irodai gépkocsi használattal, igény szerint egyenruhával.
  • Jól berendezett és felszerelt, konyhával és vizesblokkal ellátott, tágas és fényes irodahelyiségben, összeszokott jókedélyű csapatba.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Szakmai gyakorlat

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető