Játékkezelő / animátor álláslehetőség (Oxygen Adrenalin Park, Sástó-Kőbánya)

A Mátra Adrenalin Park Kft. üzemelteti a Mátra déli lejtőjén, Mátrafüred és Mátraháza között, a sástói-kőbányában található Oxygen Adrenalin Parkot. A 16 hektárnyi területen kialakított parkban az 1 évestől a 99 évesig, mindenkinek kínálunk szórakozási lehetőséget. A park 2006-ben nyílt meg és a folyamatos fejlesztéseknek köszönhetően több mint 30 játék és élményelem (pl. téli-nyári bobpálya, quadpálya, függőhíd, canopy, kalandpark, óriás hinta, eurobungy, játszóház, jet-ski, vizi akadálypálya, erdei labirintus, trükkös kerékpárok, toronycsúszda, …stb.) büfé, étterem, kávézó, panzió várja a látogatókat.

A park játék- és élményelemeinek üzemeltetésre keresünk munkatársakat egy fiatalos, lendületes csapatba.

Feladatok

  • A park játékelemeinek üzemeltetése.
  • Csoportok (csapatépítő tréningek/osztálykirándulások/családi napok) programjainak levezénylése, a résztvevők  fogadása, koordinálása, programszervezés.
  • A játéktér tisztán és rendben tartása (játékok ki- és elpakolása, szemétszedés).
  • A park házirendjének betartatása.
  • A vendégelégedettség elérése, fenntartása, általános információszolgáltatás.

Elvárások

  • Jó kommunikációs és szervezőkészség.
  • Kiváló problémafelismerő-, megoldó készség.
  • Türelmes, kedves, mosolygós személyiség.
  • Megbízható, pontos munkavégzés.

Előnyök

  • Ipari alpintechnikai vizsga.
  • Libegő kezelői végzettség.
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.
  • Idegen nyelv kommunkációs szintű ismerete.

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér.
  • Jogtisztán bejelentett munkabér.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Utazás támogatás.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott