Ajánlat készítő technológus munkakörbe kollégát keresünk Egerben

GYEGÉP Kft.
Eger
2022. 05. 01.

Ajánlat készítő technológus munkakörbe kollégát keresünk.

Feladatok

  • Ajánlatkérések megértése, kalkuláció készítés, ajánlat írás egyedi gépek, ipari berendezések gyártására.

Elvárások

  • Magabiztos gépipari műszaki rajz ismeret, alapanyag ismeret, átfogó gépgyártás technológiai ismeretek, office programismeret, jó kommunikációs készség szóban és írásban.

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Idegen nyelv ismeret.
  • Egri vagy Eger környéki lakcím.

Amit kínálunk

  • Teljesítmény arányos fizetést, bejárás támogatást, folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget, egy 50 éves cég biztos hátterét, változatos, érdekes, kreativitást igénylő és fejlesztő feladatokat. Egy jó csapathoz csatlakozhat.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott