Egerben éttermi munkatársat keresünk

Amrest Kft.
Eger
Bruttó 324 000 Ft - 343 000 Ft / Hónap
2022. 04. 08.

Kezdetben Harland Sanders első éttermének megnyitásakor csak a különleges csirke receptje és a sikerbe vetett hite volt, amiben hiszünk mi is: „Teljes odaadással, és legjobb tudásod szerint tedd, amibe belevágtál.”  Büszkék vagyunk a munkatársainkra, akik a jelenlegi, nehéz időszakban is kiváló munkát végeznek az éttermeinkben, és nap mint nap óriási egyéni és vállalati hőstetteket visznek véghez, bátran néznek a kihívások elé, és együtt családias hangulatban maradnak erősek! Ez az alapelv tette igazán sikeressé a KFC Csapatunkat és ezért választják olyan sokan az éttermeinket – bíznak bennünk és jól érzik magukat nálunk. Az intézkedéseket továbbra is figyelemmel kísérjük és gondoskodunk munkatársaink, munkafolyamataink biztonságáról.

Feladatok

  • konyhai feladatok (ételek előkészítése, elkészítése, részfeladatok elvégzése)
  • pénztárgép kezelése
  • vendégek rendelésének felvétele, kiszolgálása
  • pakolás, munkaterület tisztán tartása
  • csapattagokkal jó hangulatban, közösen dolgozni

Elvárások

  • legyen fontos számodra a rugalmas munkaidő
  • légy pozitív és mosolygós
  • szeresd az új kihívásokat
  • szeress csapatban dolgozni
  • szeress egy dinamikus fejlődés részese lenni

Amit kínálunk

  • átlag bruttó 324.000-343.000 Ft/hónap*
  • COVID alatt is stabilan működő munkahely
  • rugalmas munkaidő
  • bejelentett, hosszú távú munka
  • valódi karrierlehetőség
  • kedvezményes étkezés
  • 25%-os kedvezmény a Pizza Hut éttermekben és Starbucks kávézókban
  • remek csapat, kiváló hangulat, csapatépítés, tréningek

*(átlagbér 8 órás munkarendben, a műszakok 30%-a műszakpótlékkal számolva, bruttó 36.000 Ft elérhető bónusszal kiegészítve, éttermenként eltérő bérezéssel)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott